złomowanie aut Poznań
zaświadczenie o kasacji auta
złomowanie aut Poznań formularz

Ekologiczny demontaż pojazdów

( opublikowane: Sobota godz.14:31 2021-10-16) komentarzy: 1 , czytane: 2145 razy

Jakie auta przyjmujemy do kasacji? Praktycznie każde auto osobowe i dostawcze, może zostać zakupione przez naszą firmę z przeznaczeniem do demontażu i przetopu karoserii w hucie.

Zapytaj o cenę i warunki wyrejestrowania po złomowaniu.

Poznań tel. 661-028-222

Przepisy dotyczące złomowania i wyrejestrowania auta określone są w ustawie i szczegółowych przepisach dotyczących zagospodarowania odpadów. Utylizazja auta jest ostatnim i obowiązkowym etapem eksploatacji pojazdu. Jest to obowiązek ciążący na właścicielu. Recykling obejmuje: techniczne, technologiczne i organizacyjne działania, mające na celu maksymalne odzyskanie zespołów, podzespołów, części i materiałów z wycofanych z eksploatacji wyrobów oraz przygotowanie ich do ponownego zastosowania w produktach, w postaci części zamiennych, jak też do produkcji innych wyrobów, jako materiał wtórny. 

ekologiczny recycling pojazdów

Odzyskiwanie części ze sprawnych aut osobowych i dostawczych to jeden z pozytywnych etapów ekologicznej kasacji. Część podzespołów, elementów elektrotechnicznych, silnik, sprzęgło, niekoniecznie są mocno wyeksploatowane. O ile były to części wymieniane, być może nadadzą się jako tanie części zamienne zamiast nowych - na wymianę.

 

Utylizacja elementów gumowych obejmuje nie tylko zużyte opony ale także gumowe uszczelki i wyściółki komory silnika a także gumowe przewody hydrauliczne. Mogą one posłużyć do wyprodukowania pełnowartościowych gumowych produktów także spoza branży motoryzacyjnej. 

Stare akumulatory samochodowe - regeneracja zużytych lub wyeksploatowanych baterii będzie przyjmowała coraz większy rozmiar. Ze względu na rozwój samochodów elektrycznych, zasilanych bateriami, liczba akumulatorów poddanych recyclingowi gwałtownie wzrośnie. 


Elementy elektroniki samochodowej z odzysku to kolejna duża kategoria części zamiennych, niekiedy w 100% sprawnych i posiadających długi czas przydatności do bezawaryjnej pracy. Przełączniki, elementy modółów BSI, komputery samochodowe, bezpieczniki, żarówki - to przykładowe części wyciągane z auta przed sprasowaniem jego karoserii w ramach utylizacji.Zenon 2020-05-23 09:00:58
Polecam ten auto skup
Bez zbędnych ceregieli sprzedałem stare auto do kasacji. Mimo, że nie było na chodzie, panowie przyjechali swoją lawetą i zebrali złoma z parkingu. Gotówka, co prawda niewiele , do ręki oraz co ważne zaświadczenie o ekologicznej utylizacji w autoryzowanej stacji demontażu w Poznaniu. 

Kasacja aut

Wycena pojazdu online.
Prześlij zdjęcia i opis przez formularz zgłoszenia.


Przecenione auto - takie zazwyczaj jest w wyobrażeniu sprzedającego. Jeśli na wystawioną cenę, na portalach ogłoszeniowych, aukcjach i ofertach prywatnych, nie ma reakcji - oznacza to, że wartość pojazdu jest przeszacowana. Sprawdź naszą ofertę kasacji mechanicznej, technicznej, i urzędowej auta. Kupimy Twoje auto na złom w dobrej, realnej cenie.

Poznań kasacja auta
tel. 661-028-222Poznań kasacja aut, skup aut

Najczęściej komentowane:
Wyższa cena za auto przeznaczone do kasacji
2021-10-16 14:30:51
Ekologiczny demontaż pojazdów
2021-10-16 14:31:56
Zgłoszenia aut - formularz
2021-10-16 14:31:36
Złomowanie samochodów - skup aut
2021-10-16 14:33:14

Stare auta

Wyrejestrowanie auta po złomowaniu - Poznań Urząd Komunikacji