złomowanie aut Poznań
zaświadczenie o kasacji auta
złomowanie aut Poznań formularz

Punkty złomowania samochodów

( opublikowane: Środa godz.16:01 2021-02-17) komentarzy: 0 , czytane: 869 razy

Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na tego typu place z górą złomu, posegregowane elementy blacharki na półkach pod zadaszeniem aby więcej nie rdzewiały. Jednak raz na kilka, kilkanaście lat, kiedy potrzebujemy oddać auto do kasacji, rozpczynają się krótkie poszukiwania. Punkty złomowania w Poznaniu są dosyć liczne, a do tego wiele skupów aut, które co prawda nie prowadzą stacji demontażu pojazdów, prowadzi skup samochodów typowo w celu kasacji.

Poznańskie dzielnice, Nowe Miasto, Poznań-Grunwald, Poznań-Jeżyce, Winogrady ( Poznań), Piątkowo, Wilda , Dębiec, Starołęka, Rataje, Puszcza, Wągrowiec,  Murowana Goślina mają liczne reprezentacje stacji demontażu aut. Częstoktoć są zlokalizowane na terenie dawnych punktów skupu złomu. Oprócz tego zgodnie z ustawą regulującą gospodarkę dpadami typu motoryzacyjnego, powstają nowe punkty, tworzone obligatoryjnie przez importerów aut, którzy nie chcą ponosić ustawowych kar za brak organizacji punktów kasacji pojazdów.

złomowiska aut w Poznaniu ( dzielnice )

Dzięki zorganizowanemu złomowaniu samochodów, ustawodawca zatroszczył się nie tylko o to w jaki sposób pojazdy będą importowane, eksploatowane ( coroczne badania techniczne ), wykorzystywane ( inspekcja ruchu drogowego ), będą spełniały normy ekologiczne spalin ( badanie czystości spalin ), ale także co się stanie z już nieprzydatnym do niczego samochodem.

złomowanie aut Poznań

tel. 503-870-530


Kasacja aut Poznań

Wycena pojazdu online.
Prześlij zdjęcia i opis przez formularz zgłoszenia.


Przecenione auto - takie zazwyczaj jest w wyobrażeniu sprzedającego. Jeśli na wystawioną cenę, na portalach ogłoszeniowych, aukcjach i ofertach prywatnych, nie ma reakcji - oznacza to, że wartość pojazdu jest przeszacowana. Sprawdź naszą ofertę kasacji mechanicznej, technicznej, i urzędowej auta. Kupimy Twoje auto na złom w dobrej, realnej cenie.

Poznań kasacja auta
tel. 661-028-222
Najczęściej komentowane:
Ekologiczny demontaż pojazdów
2021-10-16 14:31:56
Zgłoszenia aut - formularz
2021-10-16 14:31:36
Złomowanie samochodów - skup aut
2021-10-16 14:33:14
Recycling samochodowych urządzeń elektrycznych
2020-07-07 12:17:03

Stare auta

Wyrejestrowanie auta po złomowaniu - Poznań Urząd Komunikacji